En Güzel Anılar Bizimle Yaşanır...

Düğün Organizasyonu

Düğün Organizasyonu
  Anılar Wedding House ailesi olarak; yıllarca hayalini kurduğunuz düğün şöleninizin en ince ayrıntıları ile ilgilenerek üzerinizdeki yükü hafifletmek istiyoruz.

  Ankara’ da düğün ve organizasyon sektöründe 1990 yılından bu yana tecrübe ve kalitenin bütünleştiği, insan yaşamının en unutulmaz anlarının şiirsel ve görsel bir sanata dönüştüğü yaklaşık 600 kişilik modern salonumuzda binlerce çiftimize ev sahipliği yaptık.

  Konuklarımızın başını döndürecek bu özel gecede tüm istek ve ihtiyaçlarınız profesyonel ekibimiz tarafından karşılanırken, ayrıcalıkları bütünüyle yaşayacak ve misafirlerinize yaşatacaksınız.
varak

Nişan Organizasyonu

Düğün Organizasyonu
  Anılar Beraberliklerini sürekli kılmak ve sevgilerini sonsuzluğa taşımak isteyen çiftlerimize atacakları ilk adımda unutulmaz bir organizasyonda eşlik etmekteyiz.

  Hatıralarınızda hoş bir renk bırakabilmek için , gerek otantik, gerekse modern görselliklerle anılarınıza ev sahipliği yapmaya hazırız.
varak

Kına Organizasyonu

Düğün Organizasyonu
  Gerek otantik, gerekse modern görselliklerle anılarınıza ev sahipliği yapmaya hazırız. Hüzün ve mutluluğun aynı anda yaşandığı minik bir düğündür kına geceleri. Olmazsa olmaz kına gecelerini unutulmaz hale getirebilmek için gelin adaylarını Anılar Wedding House’a davet ediyoruz.

varak

Sünnet Organizasyonu

Düğün Organizasyonu
  Türk toplumunun temel taşı olan ailelerin gelenekleri ve görenekleri ile bütünleşen merasimdir sünnet. Dostlarımızla geçireceğimiz mutlu anınızı güzel bir organizasyon ile süslemeye ne dersiniz?
varak

Nikah Organizasyonu

Düğün Organizasyonu
  Dünyanın en anlamlı EVET’ ini şık bir mekanda tüm dostlarınıza duyurmaya var mısınız? Varsanız biz hazırız.
varak

Mezuniyet Organizasyonu

Düğün Organizasyonu
  Mezuniyette sadece veda ve ayrılık sözleri söylenmez elbette… Şimdi sıra biraz eğlenmekte… Birlikte geçen onca güzel günün ardından gülümseyerek hatırlayabileceğiniz keyifli, eğlenceli bir geceye ev sahibi olacak bir mekan Anılar Wedding House…
Ücretsiz
Fiyat Teklifi Al!

İsim Soyisim (Gerekli)

Telefon (Gerekli)

E-Posta

Organizasyon Tarihi

Mesaj